Poradie Košického Matboja 2015

Poradie matboja (pdf)

 

Škola

Mená súťažiacich

Bonifikácia

1. séria

2. séria

3. séria

SPOLU

1

Gymnázium Poštová 9

Juraj Mičko, Jakub Mach, Martin Masrna, Jakub Genči

19

9

16

10

54

2

Gymnázium J.G.Tajovského

Pavol Zaťko, Jozef Lipták, Adam Dobrovič, Ľubica Hladká

17

10

15

10

52

3

Gymnnázium, Kukučínova 4329/1, Poprad

Jakub Ševčík, Stanislav Šípka, Michaela Dlugošová, Martin Slivinský

17

8

7

10

42

4

Gymnázium Alejová 1, Košice

Juraj Jursa, Peter Onduš, Martin Števko, Viktória Brezinová

24

4

5

9

42

5

Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov

Samuel Staško, Katarína Šimková, Simona Pániková, Emil Lelák

19

4

9

8

40

6

Gymnázium Alejová 1, Košice

Martin Spišák, Marek Koman, Filip Csonka, Martin Mihálik

24

7

3

6

40

7

Gymnázium Poštová 9

Katarína Kuľková, Martin Melicher, Dávid Šatala, Ján Lengyel

25

3

3

8

39

8

Gymnázium arm.gen.L.Svobodu, Komenského 4, 066 01 Humenné

Antónia Ihnátová, Ondrej Bilý, Viktor Lučkanič, Peter Belcák

16

7

5

9

37

9

Gymnázium Alejová 1, Košice

Henrieta Micheľová, Daniel Onduš, Žaneta Semanišinová, Samuel Krajči

17

3

7

10

37

10

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Matúš Nadžady, Mária Paračková, Daniel Azzam, Miroslava Baranová

20

5

3

9

37

11

Gymnázium B. S. Timravy

Viola Feketeová, Matúš Mikuláš, Samuel Šuľan, Marek Sarvaš

23

7

1

6

37

12

Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves

Dugas Adrián, Fargaš Oto, Fargašová Sylvia, Barbuščák Tomáš

18

7

3

8

36

13

Gymnázium Veľká okružná 22, Žilina

Martin Piala, Patrik Lamoš, Michal Slavík, Jaroslav Drgoňa

18

1

9

4

32

14

Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov

Miroslava Pavlusová, Patrik Prokop, Dávid Čano, Benjamín Dubovecký

20

3

1

8

32

15

Gymnázium, Kukučínova 4329/1, Poprad

Gabriela Želonková, Andrej Skokan, Martin Jahoda, Nicoletta Bucsanszká

25

1

4

2

32

16

Gymnázium sv.Moniky, Prešov

Ján Kurimský, Anna Hadačová, Ján Slaninka, Juraj Timko

18

3

-3

12

30

17

Gymnázium TV Stará Ľubovňa

Martin Barnovský , Daniel Lazorčák , Richard Sokol , Marián Marhefka

18

4

3

4

29

18

Gymnázium, SNP 1, Gelnica

Jakub  Kuraj, Alexej Regec, Viktória Magyarová, Beáta Šimková

24

0

1

4

29

19

Gymnázium Poštová 9

Pavol Drotár, Ádam Urban, Michal Pándy, Zoltán Hanesz

18

4

4

2

28

20

Gymnázium J.G.Tajovského

Ján Priner, Vladimír Priner, Samuel Čavoj, Maroš Grego

22

-1

-1

8

28

21

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Slavomíra Galovičová, Oliver Pitoňák, Michal Galovič, Matúš Novák

18

0

6

3

27

22

Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov

Slavomír Hanzely, Samuel Molčan, Samuel Baran, Michal Lelák

19

7

0

1

27

23

Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov

Pavol Šoltés, Marek Pivovarník, Talár Denis, Slávka Germanová

19

-2

3

7

27

24

Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša Stará Ľubovňa

Kristína Konkoľová, Angelika Fedáková, Adam Sikorjak, Milan Majkut

21

0

1

5

27

25

Gymnázium sv.T. Akvinského, Košice

Jozef Podhájecký, Štefan Planeta, Maximilián Goleňa, Samuel Geletka

20

2

-1

5

26

26

Športové gymnázium, Tr. SNP 104
040 11 Košice

Jakub Mohler, Michal Šalaga, Radovan Vislocký, Tomáš Martoňák

22

1

1

2

26

27

Gymnázium M.M.Hodžu, Liptovský Mikuláš

Adam Gonšenica, Matej Mrázik, Dominik Jelínek, Filip Geib

23

-1

5

-1

26

28

Súkromná spojená škola EES

Horváth Matej, Dovičák Ivo, Šverka Filip, Čičvárová Katarína

28

-2

2

-2

26

29

Gymnázium Trebišovská 12, Košice

Liliana Hanzenová, Daniel Marcin, Katarína Kolesárová, Róbert Belohorský

21

2

2

0

25

30

Gymnázium P. Horova Michalovce

Maroša Tirpák, Martina Podžubanová, Slávka Magurová, Katarína Dančejová

18

4

-4

6

24

31

Gymnázium sv.Moniky, Prešov

Mária Timková, Samuel Kolesár, Michal Sončík, Anna Čujová

21

0

2

1

24

32

Gymnázium TV Stará Ľubovňa

Patrícia Melicherová , Julián Stašák , Dominik Borovský , Martin Murcko

21

-3

4

1

23

33

Súkromná spojená škola EES

Kolšovský Jakub, Malenký Miloš, Petroc Matrin, Hron Peter

20

-2

-2

6

22

34

Gymnázium Veľká okružná 22, Žilina

Šimon Pajger, Andrej Palúch, Tomáš Plevko, Miroslav Šoška

22

-5

-1

6

22

35

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča

Ráchel Saraková, Marek Belej, Jakub Konkoľ, Marek Viktor

24

-3

2

-1

22

36

Športové gymnázium, Tr. SNP 104
040 11 Košice

Tímea Židovská, Jakub Vodilka, Tomáš Ontko, Ľuboš Ontko

26

-4

1

-1

22

37

Gymnázium M.M.Hodžu, Liptovský Mikuláš

Rastislav Papčo, Miloš Prokop, Ondrej Mráz, Matúš Galba

15

-3

3

6

21

38

Gymnázium, SNP 1, Gelnica

Miroslav Hennel, Barbora Brettschneiderová, Patrik Smorada, Samuel Nalevanko

15

0

2

4

21

39

Gymnázium B. S. Timravy

Emanuel Tesař, Marcel Pecko, Andrej Kancko, Oliver Chovanec

16

-1

3

3

21

40

Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice

Andrea Geregová, Ján Čamaj, Kristián Genčur, Leonard Labanič

23

-1

0

-2

20

41

Gymnázium P. Horova Michalovce

Matúš Maďar, Adam Matta, Juraj Smeriga, Sára Belejová

18

-1

-1

2

18

42

Gymnázium Trebišovská 12, Košice

Filip Kováč, Martin Knutelský, Jozef Tirdil, Marek Berga

20

0

0

-2

18

43

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Ľuboš Rybanský, Kristián Levocký, Dominik Zeman, Vieroslava Paračková

14

-3

3

-1

13

44

Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves

Jakub Zentko, Dominik Lesňák, Sebastián Hricko, Bajtoš Marek

18

-2

-3

-1

12

 

Aktuality

Dobojované :)
Náš letný semester sa skončil. Už je rozhodnuté, kto sa môže tešiť sa sústredko a kto to môže skúsiť zas nabudúce. Tešíme sa na vás v septembri ;)
(27. máj 2018)

Sme v polčase!
Ešte nie je dobojované, preto rýchlo pozrite výsledky prvého polčasu a pustite sa do boja, každý má ešte šancu vyhrať a zúčastniť sa skvelého septembrového sústredenia :)
(16. apríl 2018)

A je to tu!
Čerstvučké príklady a nový výtlačok nášho skvelého časopisu pre najstarších je už na svete. Tak hurá do riešenia, prvý termín je už o mesiac.
(19. február 2018)

Dobojované!
Tešíme sa, že sme to všetci úspešne zvládli, máme opravené, obodované a už sa tešíme na sústredko s najlepšími z vás, ktoré bude 4.-9.2.2018 v Danišovciach. Dúfame, že v hojnom počte :)
(19. december 2017)

Máme výsledky!
Je to tesné, tak bojujte, ako o víťazstvo, tak o účasť na sústredení :) Termín druhej série je už za rohom - 20.11.2017. Každý má ešte šancu na úspech ;)
(11. november 2017)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.