Poradie Košického Matboja 2015

Poradie matboja (pdf)

 

Škola

Mená súťažiacich

Bonifikácia

1. séria

2. séria

3. séria

SPOLU

1

Gymnázium Poštová 9

Juraj Mičko, Jakub Mach, Martin Masrna, Jakub Genči

19

9

16

10

54

2

Gymnázium J.G.Tajovského

Pavol Zaťko, Jozef Lipták, Adam Dobrovič, Ľubica Hladká

17

10

15

10

52

3

Gymnnázium, Kukučínova 4329/1, Poprad

Jakub Ševčík, Stanislav Šípka, Michaela Dlugošová, Martin Slivinský

17

8

7

10

42

4

Gymnázium Alejová 1, Košice

Juraj Jursa, Peter Onduš, Martin Števko, Viktória Brezinová

24

4

5

9

42

5

Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov

Samuel Staško, Katarína Šimková, Simona Pániková, Emil Lelák

19

4

9

8

40

6

Gymnázium Alejová 1, Košice

Martin Spišák, Marek Koman, Filip Csonka, Martin Mihálik

24

7

3

6

40

7

Gymnázium Poštová 9

Katarína Kuľková, Martin Melicher, Dávid Šatala, Ján Lengyel

25

3

3

8

39

8

Gymnázium arm.gen.L.Svobodu, Komenského 4, 066 01 Humenné

Antónia Ihnátová, Ondrej Bilý, Viktor Lučkanič, Peter Belcák

16

7

5

9

37

9

Gymnázium Alejová 1, Košice

Henrieta Micheľová, Daniel Onduš, Žaneta Semanišinová, Samuel Krajči

17

3

7

10

37

10

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Matúš Nadžady, Mária Paračková, Daniel Azzam, Miroslava Baranová

20

5

3

9

37

11

Gymnázium B. S. Timravy

Viola Feketeová, Matúš Mikuláš, Samuel Šuľan, Marek Sarvaš

23

7

1

6

37

12

Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves

Dugas Adrián, Fargaš Oto, Fargašová Sylvia, Barbuščák Tomáš

18

7

3

8

36

13

Gymnázium Veľká okružná 22, Žilina

Martin Piala, Patrik Lamoš, Michal Slavík, Jaroslav Drgoňa

18

1

9

4

32

14

Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov

Miroslava Pavlusová, Patrik Prokop, Dávid Čano, Benjamín Dubovecký

20

3

1

8

32

15

Gymnázium, Kukučínova 4329/1, Poprad

Gabriela Želonková, Andrej Skokan, Martin Jahoda, Nicoletta Bucsanszká

25

1

4

2

32

16

Gymnázium sv.Moniky, Prešov

Ján Kurimský, Anna Hadačová, Ján Slaninka, Juraj Timko

18

3

-3

12

30

17

Gymnázium TV Stará Ľubovňa

Martin Barnovský , Daniel Lazorčák , Richard Sokol , Marián Marhefka

18

4

3

4

29

18

Gymnázium, SNP 1, Gelnica

Jakub  Kuraj, Alexej Regec, Viktória Magyarová, Beáta Šimková

24

0

1

4

29

19

Gymnázium Poštová 9

Pavol Drotár, Ádam Urban, Michal Pándy, Zoltán Hanesz

18

4

4

2

28

20

Gymnázium J.G.Tajovského

Ján Priner, Vladimír Priner, Samuel Čavoj, Maroš Grego

22

-1

-1

8

28

21

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Slavomíra Galovičová, Oliver Pitoňák, Michal Galovič, Matúš Novák

18

0

6

3

27

22

Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov

Slavomír Hanzely, Samuel Molčan, Samuel Baran, Michal Lelák

19

7

0

1

27

23

Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov

Pavol Šoltés, Marek Pivovarník, Talár Denis, Slávka Germanová

19

-2

3

7

27

24

Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša Stará Ľubovňa

Kristína Konkoľová, Angelika Fedáková, Adam Sikorjak, Milan Majkut

21

0

1

5

27

25

Gymnázium sv.T. Akvinského, Košice

Jozef Podhájecký, Štefan Planeta, Maximilián Goleňa, Samuel Geletka

20

2

-1

5

26

26

Športové gymnázium, Tr. SNP 104
040 11 Košice

Jakub Mohler, Michal Šalaga, Radovan Vislocký, Tomáš Martoňák

22

1

1

2

26

27

Gymnázium M.M.Hodžu, Liptovský Mikuláš

Adam Gonšenica, Matej Mrázik, Dominik Jelínek, Filip Geib

23

-1

5

-1

26

28

Súkromná spojená škola EES

Horváth Matej, Dovičák Ivo, Šverka Filip, Čičvárová Katarína

28

-2

2

-2

26

29

Gymnázium Trebišovská 12, Košice

Liliana Hanzenová, Daniel Marcin, Katarína Kolesárová, Róbert Belohorský

21

2

2

0

25

30

Gymnázium P. Horova Michalovce

Maroša Tirpák, Martina Podžubanová, Slávka Magurová, Katarína Dančejová

18

4

-4

6

24

31

Gymnázium sv.Moniky, Prešov

Mária Timková, Samuel Kolesár, Michal Sončík, Anna Čujová

21

0

2

1

24

32

Gymnázium TV Stará Ľubovňa

Patrícia Melicherová , Julián Stašák , Dominik Borovský , Martin Murcko

21

-3

4

1

23

33

Súkromná spojená škola EES

Kolšovský Jakub, Malenký Miloš, Petroc Matrin, Hron Peter

20

-2

-2

6

22

34

Gymnázium Veľká okružná 22, Žilina

Šimon Pajger, Andrej Palúch, Tomáš Plevko, Miroslav Šoška

22

-5

-1

6

22

35

Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča

Ráchel Saraková, Marek Belej, Jakub Konkoľ, Marek Viktor

24

-3

2

-1

22

36

Športové gymnázium, Tr. SNP 104
040 11 Košice

Tímea Židovská, Jakub Vodilka, Tomáš Ontko, Ľuboš Ontko

26

-4

1

-1

22

37

Gymnázium M.M.Hodžu, Liptovský Mikuláš

Rastislav Papčo, Miloš Prokop, Ondrej Mráz, Matúš Galba

15

-3

3

6

21

38

Gymnázium, SNP 1, Gelnica

Miroslav Hennel, Barbora Brettschneiderová, Patrik Smorada, Samuel Nalevanko

15

0

2

4

21

39

Gymnázium B. S. Timravy

Emanuel Tesař, Marcel Pecko, Andrej Kancko, Oliver Chovanec

16

-1

3

3

21

40

Gymnázium sv. T. Akvinského, Košice

Andrea Geregová, Ján Čamaj, Kristián Genčur, Leonard Labanič

23

-1

0

-2

20

41

Gymnázium P. Horova Michalovce

Matúš Maďar, Adam Matta, Juraj Smeriga, Sára Belejová

18

-1

-1

2

18

42

Gymnázium Trebišovská 12, Košice

Filip Kováč, Martin Knutelský, Jozef Tirdil, Marek Berga

20

0

0

-2

18

43

Spojená škola, Dominika Tatarku Poprad - gymnázium

Ľuboš Rybanský, Kristián Levocký, Dominik Zeman, Vieroslava Paračková

14

-3

3

-1

13

44

Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves

Jakub Zentko, Dominik Lesňák, Sebastián Hricko, Bajtoš Marek

18

-2

-3

-1

12

 

Aktuality

42. ročník STROMu začína
Nový školský rok začal a nové príklady na riešnie nájdete v časopise.
(19. september 2017)

Jesenné sústredenie
Pozvnánka na jesenné sústredenie STROMu bolo rozoslaná. Prihlásiť sa môžete tu.
(01. august 2017)

Je dobojované..
.. na výsledkoch letnej časti 41. ročníka už nič nezmeníte. Radšej mrknite do časáku, vstrebajte informácie a tešíme sa v septembri ;)
(27. máj 2017)

1. séria opravená
Prvá séria letného semestra je opravená. Na stránke nájdete už aj nový ČASOPIS.
(10. apríl 2017)

Letný semester začína
Termín prvej série letného semestra je už 27.3., tak hoďte očkom na príklady v časopise.
(26. február 2017)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.