Tábor mladých matematikov

Pýtate sa, aký je najlepší program na leto? No predsa Tábor mladých matematikov, v skratke TMM. Príď si aj ty užiť týždeň plný zábavy, hier, ale aj matematiky vo veľmi zaujímavej podobe, ktorá má ďaleko od tej školskej. Tábor je vynikajúce miesto na zoznámenie sa s ľuďmi so spoločnými záujmami a každý rok sa tam zíde skvelá partia vedúcich aj účastníkov.

Ak ste už boli s nami niekedy na sústredení, vedzte, že TMM má program podobný ako sústredenie, akurát je dlhšie, a preto ponúka priestor na viac voľného času, výlety do okolia a podobne. Neprídete však ani o starostlivo pripravené matematické prednášky a semináre, premakané hry a všetko ostatné, čo na sústredkách máte radi.

Tábor je určený pre budúcich žiakov 7. ročníka ZŠ (sekundy) až 2. ročníka SŠ (sexty). 

TMM 2021

TMM 2021 sa uskutoční 23. - 30. augusta 2021 v ŠvP Detvianska Huta. Všetky potrebné informácie nájdete v POZVÁNKE. Prihlásiť na tábor sa môžete pomocou prihlasovacieho formulára.

Minulé ročníky 

TMM 2019 - Chata Radzim, Vyšná Slaná Fotky
TMM 2018 - Penzión pod Sitnom, Počúvadlo Fotky
TMM 2017 - RZ Lúčka - Potoky Fotky
TMM 2016 - Penzión Detský raj, Tatranská Lesná Fotky
TMM 2015 - Chata Július, Vyšná Slaná Fotky
TMM 2014 - RZ Lúčka - Potoky Fotky

 

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.