Jesenné sústredenie STROMu

V dňoch 16.-21.9.2018 sa v Danišovciach uskutočnilo jesenné sústredenie STROMu, kde sme sa rozhodli splniť si bájny sen, a síce vydať sa do stredu Zeme. Už samotná cesta bola náročná, pretože získať fyzickú kondíciu a otvoriť si vchod do vnútra Zeme bola neľahká úloha, no najväčšie prekvapenie nás čakalo až potom. V podzemí sme objavili večné lovištia, svet, kde ožívajú kovbojské a indiánske legendy. 

Najprv sme sa museli popasovať s problémami, aby sme do tohto prostredia vôbec zapadli, no túžba po sláve a bohatstve nás hneď motivovala k honbe za pokladom. Až vtedy sme zistili, že vzťahy medzi rôznymi obyvateľmi podzemia sú napäté, keďže boháč Joe stavia železnicu krížom cez indiánske územia. Dlho sme váhali, na koho stranu sa vlastne pridať a či sa nám to vyplatí, no napokon nás poklad sklamal, a tak sme sa rozhodli, že nás z biedy vytrhne práve stavba železnice. Tú sme napokon dobojovali do šťastného konca.

Stavbou železnice nás prevádzali matematické i logické problémy, náročné fyzické výkony a množstvo spolupráce. Na sústredení sa nám veľmi páčilo a tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami.

Počet komentárov: 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!