Jesenné sústredenie STROMu

V dňoch 16.-21.9.2018 sa v Danišovciach uskutočnilo jesenné sústredenie STROMu, kde sme sa rozhodli splniť si bájny sen, a síce vydať sa do stredu Zeme. Už samotná cesta bola náročná, pretože získať fyzickú kondíciu a otvoriť si vchod do vnútra Zeme bola neľahká úloha, no najväčšie prekvapenie nás čakalo až potom. V podzemí sme objavili večné lovištia, svet, kde ožívajú kovbojské a indiánske legendy. 

Najprv sme sa museli popasovať s problémami, aby sme do tohto prostredia vôbec zapadli, no túžba po sláve a bohatstve nás hneď motivovala k honbe za pokladom. Až vtedy sme zistili, že vzťahy medzi rôznymi obyvateľmi podzemia sú napäté, keďže boháč Joe stavia železnicu krížom cez indiánske územia. Dlho sme váhali, na koho stranu sa vlastne pridať a či sa nám to vyplatí, no napokon nás poklad sklamal, a tak sme sa rozhodli, že nás z biedy vytrhne práve stavba železnice. Tú sme napokon dobojovali do šťastného konca.

Stavbou železnice nás prevádzali matematické i logické problémy, náročné fyzické výkony a množstvo spolupráce. Na sústredení sa nám veľmi páčilo a tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Dobojované :)
Náš letný semester sa skončil. Už je rozhodnuté, kto sa môže tešiť sa sústredko a kto to môže skúsiť zas nabudúce. Tešíme sa na vás v septembri ;)
(27. máj 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.