Jesenné sústredenie STROMu

V dňoch 16.-21.9.2018 sa v Danišovciach uskutočnilo jesenné sústredenie STROMu, kde sme sa rozhodli splniť si bájny sen, a síce vydať sa do stredu Zeme. Už samotná cesta bola náročná, pretože získať fyzickú kondíciu a otvoriť si vchod do vnútra Zeme bola neľahká úloha, no najväčšie prekvapenie nás čakalo až potom. V podzemí sme objavili večné lovištia, svet, kde ožívajú kovbojské a indiánske legendy. 

Najprv sme sa museli popasovať s problémami, aby sme do tohto prostredia vôbec zapadli, no túžba po sláve a bohatstve nás hneď motivovala k honbe za pokladom. Až vtedy sme zistili, že vzťahy medzi rôznymi obyvateľmi podzemia sú napäté, keďže boháč Joe stavia železnicu krížom cez indiánske územia. Dlho sme váhali, na koho stranu sa vlastne pridať a či sa nám to vyplatí, no napokon nás poklad sklamal, a tak sme sa rozhodli, že nás z biedy vytrhne práve stavba železnice. Tú sme napokon dobojovali do šťastného konca.

Stavbou železnice nás prevádzali matematické i logické problémy, náročné fyzické výkony a množstvo spolupráce. Na sústredení sa nám veľmi páčilo a tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.