Koniec zimného semestra!

Podarilo sa nám opraviť aj druhú sériu vašich riešení. Vzoráky a poradie nájdete v najnovšom časopise. Vaše opravené a okomentované riešenia nájdete v sekcii Úlohy.

Žiaľ, aj napriek tomu, že to bola posledná séria v semestri, pozvánky na sústredenie s ňou neprichádzajú. Situácia je aj naďalej komplikovaná, preto sme usúdili, že je bezpečnejšie v zime sústredenia neorganizovať. Je však možné, že sa situácia v priebehu školského roka zlepší. V takom prípade sa k vám informácie o prípadnom sústredení určite dostanú. Ale v čase zimných sústredení sa predsa len niečo bude diať. Bude to pravdepodobne na čiare (online) a bude to zaujímavé. Tak nezabudnite sledovať novinky na tejto stránke, dozviete sa tu všetko potrebné.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.