Máme Polčas!

Výsledková listina je konečná. Záverečné poradie a výsledky ale definitívne ešte nie sú a druhá séria môže všetko zmeniť.

Termín druhej série je 16. novembra 2020. Avšak ak nechcete mať strhnuté body, úlohy musíte odovzdať už pred 22. hodinou CET.

Zjavne, v súčasnom nečase je treba mať sa na pozore pred neúplnými informáciami. My, vedúci, sme sa určite mali, a preto sme za neúplné riešenia nemohli udelovať plné počty bodov. Ak ste teda nedostali veľa bodov, nepodliehajte zúfalstvu či rozhorčeniu, bolo to len kvôli tomu, ako vysoko si vedúci cenia pravdu, a nie preto, že by sa im vaše riešenie nepáčilo. A aby ste túto pravdu odhalili v jej nahej kráse, preskúmajte najnovší časopis a obohaťte sa o úplné informácie, ktorým môžete dôverovať. To, že sa vedúcim vaše riešenie páčilo resp. nepáčilo, je vyjadrené hlasmi vo výsledkovej listine tohoto plátku. Ak by ste náhodou netušili, čo tie hlasy znamenajú, poučte sa v pravidlách.

Prajeme vám preto množstvo zdaru v hľadaní pravdy a už teraz sa tešíme na to, ako budeme môcť vaše originálne riešenia obdarúvať kladnými hlasmi (:

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.