Máme Polčas!

Výsledková listina je konečná. Záverečné poradie a výsledky ale definitívne ešte nie sú a druhá séria môže všetko zmeniť.

Termín druhej série je 16. novembra 2020. Avšak ak nechcete mať strhnuté body, úlohy musíte odovzdať už pred 22. hodinou CET.

Zjavne, v súčasnom nečase je treba mať sa na pozore pred neúplnými informáciami. My, vedúci, sme sa určite mali, a preto sme za neúplné riešenia nemohli udelovať plné počty bodov. Ak ste teda nedostali veľa bodov, nepodliehajte zúfalstvu či rozhorčeniu, bolo to len kvôli tomu, ako vysoko si vedúci cenia pravdu, a nie preto, že by sa im vaše riešenie nepáčilo. A aby ste túto pravdu odhalili v jej nahej kráse, preskúmajte najnovší časopis a obohaťte sa o úplné informácie, ktorým môžete dôverovať. To, že sa vedúcim vaše riešenie páčilo resp. nepáčilo, je vyjadrené hlasmi vo výsledkovej listine tohoto plátku. Ak by ste náhodou netušili, čo tie hlasy znamenajú, poučte sa v pravidlách.

Prajeme vám preto množstvo zdaru v hľadaní pravdy a už teraz sa tešíme na to, ako budeme môcť vaše originálne riešenia obdarúvať kladnými hlasmi (:

Počet komentárov: 0

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!