Nový ročník STROMu je tu!

Po letnom oddychu je tu opäť škola a ňou aj nový ročník vášho obľúbeného STROMu. Neváhajte preto a otvorte si časopis, v ktorom nájdete dve šestice príkladov pripravené na vyriešenie. Tešíme sa na všetky vaše riešenia ako aj na to, že najlepších z vás (snáď) uvidíme aj naživo na sústredku!

V novom semestri sme pre vás pripravili aj dve novinky. Prvou je zmena bodovania a tou druhou sú nápovedy k riešeniam, ktoré budú zverejnené po termíne série. Aby ste sa s novými pravidlami oboznámili prečítajte si nové pravidlá.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Nový ročník STROMu
Pripravili sme pre vás nový časopis s dvoma sériami čerstvých príkladov.
(13. september 2021)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.