1. séria je za nami...

...a to znamená, že tá druhá už klope na dvere (27. apríla ich vyvalí). Pozri sa preto na nový časopis zisti čo si mal dobre a čo nie a potom už neleň a obráť svoj zrak na nové príklady. Vieme, že sa aj tak doma nudíš, a tak nepozeraj doma Netflix, ale radšej chyť do ruky pero či ceruzku (alebo to rob celé z hlavy ak chceš) a vypočítaj všetkých 6 nových úloch. Keď zvládneš aspoň jednu tak to aj odovzdaj, no nezabudni, že karanténa platí aj pre takých ľudí jak sú vedúci, a tak to pošli elektronicky. Keď nevieš ako sa to robí tak sa obráť na pravidlá.

Prajeme ti veľa šťastia a ako vravia lesníci: STROMu zdar!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Nový ročník STROMu
Pripravili sme pre vás nový časopis s dvoma sériami čerstvých príkladov.
(13. september 2021)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.