Pozvánka na matboj 2019

Presne o mesiac, to je 25.10.2019 sa priestoroch kultúrno-spoločenského centra na Jedlíkovej ulici uskutoční devätnásty ročník Košického matboju, súťaže pre štvorčlenné tímy žiakov stredných škôl a gymnázií. Všetky podrobnosti ohľadom súťaže nájdete v pozvánke

Registrovať sa môžete cez formulár do 15.10.2019. Pred registráciou si prosím prečítajte pokyny na prihlasovanie Pozor, počet družstiev je obmedzený!

Zároveň dávame do pozornosti prvý ročník Košickej šifrovačky Kôš. Tá sa bude konať v Košiciach 26.10.2019, to je deň po Matboji, v čase od  9:00 do 17:00. Súťaž je určená pre najviac 5-členné tímy. Viac informácií a formulár na registráciu nájdete tu. Registrácia prebieha do 13.10.2019.  

Tak na čo ešte čakáte? Prihláste svoje tímy čo najskôr a vidíme sa o mesiac v Košiciach. Budeme sa na vás na Matboji aj na Šifrovačke všetkých tešiť.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Dobojované :)
Náš letný semester sa skončil. Už je rozhodnuté, kto sa môže tešiť sa sústredko a kto to môže skúsiť zas nabudúce. Tešíme sa na vás v septembri ;)
(27. máj 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.