Pozvánka na matboj 2019

Presne o mesiac, to je 25.10.2019 sa priestoroch kultúrno-spoločenského centra na Jedlíkovej ulici uskutoční devätnásty ročník Košického matboju, súťaže pre štvorčlenné tímy žiakov stredných škôl a gymnázií. Všetky podrobnosti ohľadom súťaže nájdete v pozvánke

Registrovať sa môžete cez formulár do 15.10.2019. Pred registráciou si prosím prečítajte pokyny na prihlasovanie Pozor, počet družstiev je obmedzený!

Zároveň dávame do pozornosti prvý ročník Košickej šifrovačky Kôš. Tá sa bude konať v Košiciach 26.10.2019, to je deň po Matboji, v čase od  9:00 do 17:00. Súťaž je určená pre najviac 5-členné tímy. Viac informácií a formulár na registráciu nájdete tu. Registrácia prebieha do 13.10.2019.  

Tak na čo ešte čakáte? Prihláste svoje tímy čo najskôr a vidíme sa o mesiac v Košiciach. Budeme sa na vás na Matboji aj na Šifrovačke všetkých tešiť.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.