Pozývanie na letné sústredenie STROMu

Ako ste si iste všimli, zimné sústredenie STROMu sa kvôli pandemickej situácii nemohlo uskutočniť prezenčne a situácia nám nedovoľuje zorganizovať ho ani v náhradnom termíne. Nikomu to nie je tak ľúto ako nám a radi by sme to riešiteľom zimnej série vynahradili. Po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli zohľadniť pri pozývaní na sústredenie body zo zimného aj letného semestra. Pozývať budeme dokonca aj maturantovDo úvahy budeme u každého riešiteľa brať semester, v ktorom dosiahol vyšší počet bodov. Podmienkou však bude dosiahnutie aspoň 20 bodov v letnom semestri. Podrobnejšie vysvetlenie nájdete v pravidlách. Veríme, že tým vytvoríme príležitosť pre každého, kto si sústredenie zaslúži a chce sa ho zúčastniť. Ospravedlňujeme sa, že túto informáciu dávame von až teraz, ale snažili sme sa vymyslieť čo najlepší a najférovejší systém. Veľa šťastia (a rozumu) pri riešení úloh!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.