Vzoráky sú na svete!

Prvá séria letného semestra je opravená. Môžete si pozrieť ako sa vám darilo. V sekcii časopisy nájdete najnovší časopis STROMu, tentokát s číslom 5. V ňom, ako už býva zvykom, vám vedúci pripravili vzorové riešenia úloh 1. série a komentáre k nim, aby ste sa mohli pozrieť ako sa úlohy, ktoré ste nevedeli riešili. 

Ostáva už len pripomenúť, že termín druhej série, 24. apríla, sa nezadržiteľne blíži, tak hor sa do riešenia, času nie je nazvyš. Veľa šťastia!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.