Vzoráky sú na svete!

Prvá séria letného semestra je opravená. Môžete si pozrieť ako sa vám darilo. V sekcii časopisy nájdete najnovší časopis STROMu, tentokát s číslom 5. V ňom, ako už býva zvykom, vám vedúci pripravili vzorové riešenia úloh 1. série a komentáre k nim, aby ste sa mohli pozrieť ako sa úlohy, ktoré ste nevedeli riešili. 

Ostáva už len pripomenúť, že termín druhej série, 24. apríla, sa nezadržiteľne blíži, tak hor sa do riešenia, času nie je nazvyš. Veľa šťastia!

Počet komentárov: 0

Aktuality

Nový ročník STROMu
Pripravili sme pre vás nový časopis s dvoma sériami čerstvých príkladov.
(13. september 2021)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.