Adam Garafa

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Matik STROM

1. miesto

Najlepšie umiestnenie

93

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Musím sa zaregistrovať na letné kolo Matika, ak som sa už registroval na zimné kolo, ktoré som absolvoval? Ak áno, kedy bude prístupnú registračná prihláška?

  Adam Garafa, 9. marec 2016 19:10:32
 • Otázka k 1. zadaniu úlohy 2. série letnej časti Matik 2016: Mohla Katka aj obedovať? resp. neraňajkovala, ale tento deň jedla?
  Kedy budú dostupné výsledky 1. série letnej časti Matik 2016?
  Adam

  Adam Garafa, 7. apríl 2016 14:31:35
 • Mám záujem o Matematický tábor v lete v Tatrách 2016, a chcem sa opýtať, či účastník musí splniť podmienku účasti v nejakej matematickej súťaži? Napr. Malynár, Matik, alebo inej. Aká je maximálna kapacita účastníkov tábora? Ďakujem, Adam Garafa

  Adam Garafa, 7. apríl 2016 14:36:26
 • Mám otázku na pojem "všetky dvojice kompótov na jednej poličke". Dvojicou sú myslené kompóty priamo vedľa seba, alebo kombinácie všetkých kompótov so všetkými? Napríklad, ak je na polici 10 kompótov, je tam 9 dvojíc, alebo 55 dvojíc?

  Adam Garafa, 12. marec 2017 10:38:01

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.