Branislav Pastula

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: Matik STROM

4. miesto

Najlepšie umiestnenie

80

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

  • Znamená zápis R→R, že definičný obor aj obor hodnôt funkcie f(x) je celá množina reálnych čísiel? A existuje pre takúto funkciu nejaké špeciálne pomenovanie (napr. suriektívna alebo na)?

    Branislav Pastula, 13. marec 2019 18:58:15
  • To, že aritmetická postupnosť obsahuje 3 členy danej geometrickej znamená, že sa tieto 3 členy aritmetickej zhodujú s 3 členmi geometrickej nielen v hodnote ale aj v poradovom čísle v postupnosti alebo to mám chápať tak, že stačí, aby sa zhodovali iba v hodnote (pri takomto chápaní by sa napr. v aritmetickej postupnosti s prvým členom 0 a diferenciou 2, nachádzali všetky členy danej geometrickej okrem jej nultého člena, ktorý sa rovná 1, kým pri chápaní, ktoré opisujem v prvej časti otázky (pred alebo) by sa táto aritmetická postupnosť (s prvým členom 0 a diferenciou 2) s danou geometrickou zhodovala iba v prvom člene (rovnom 2) a v druhom člene (rovnom 4))?

    Branislav Pastula, 22. apríl 2019 16:32:58

Aktuality

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.