Juraj Mičko

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: STROM

1. miesto

Najlepšie umiestnenie

52

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • Na akom obore čísel je postavená táto úloha? Môžu byť a,b,c,d aj iracionálne?

  Juraj Mičko, 27. marec 2015 18:59:21
 • Školský rok sa delí na 2 semestre - zimný a letný, pričom oba semestre májú po 2 série úloh. Spolu máte teda príležitosť riešiť 4 série každý školský rok :)

  Juraj Mičko, 9. november 2015 20:09:12
 • Ahoj Michal. Ďakujeme za upozornenie, už to je opravné. Bolo to spôsobené tým, že počas prvej série si nemal vytvorený svoj účet.

  Juraj Mičko, 13. december 2015 14:01:07
 • Ahoj Laura. Odovzdané riešenia sa po termíne už nedajú opraviť. Komentáre od opravovateľov slúžia predovšetkým na to, aby ti ukázali, za čo si stratila body. Veta, ktorú spomínaš, ťa má naviesť k tomu, aby si v prípade ďalšej podobnej úlohy už vedela ako riešenie napísať lepšie :)

  Juraj Mičko, 2. november 2016 18:07:33

Aktuality

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.