Poradie seminára STROM, 37. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Jakub Šafin S4 None 9 9 9 9 9 9 54
2. Martin Vodička S4 None 9 8 9 9 9 9 53
3. Marko Puza S3 None 9 8 8 9 9 9 52
4. Miroslav Stankovič S3 None 9 7 8 9 9 9 51
5. - 6. Matúš Hlaváčik S4 None 9 8 8 9 9 -- 43
Žaneta Semanišinová S1 None 9 9 7 9 -- -- 43
7. Henrieta Micheľová S1 None 9 7 6 9 2 1 42
8. Richard Trembecký S4 Fakulta Informatiky Masarykovej Univerzity 9 9 -- -- 9 9 36
9. Michal Korbela S3 None 9 7 8 9 1 -- 34
10. - 12. Daniel Onduš S1 None 9 7 0 8 -- -- 33
Kristína Mišlanová S1 None 9 8 7 -- -- -- 33
Ľudmila Šimková S3 None 6 9 -- 9 9 -- 33
13. Filip Hanzely S4 None -- 7 7 -- 9 9 32
14. Lucia Magurová S4 None 9 8 -- 4 9 -- 30
15. - 16. Vladislav Vancák S3 None 9 9 1 -- 8 -- 27
Filip Unoka S4 None 9 6 8 -- 4 -- 27
17. - 20. Roman Staňo S2 None 9 8 6 -- -- 3 26
Jakub Dargaj S3 None 9 8 -- 9 -- -- 26
Jozef Lukáč S3 None 9 4 2 2 9 -- 26
Alexander Ténai S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- -- -- 9 26
21. Martin Rapavý S3 Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta 8 8 -- -- 9 -- 25
22. Peter Kovács S2 None -- 8 7 -- 9 -- 24
23. - 24. Florián Hatala S2 None 9 -- -- 9 5 -- 23
František Lami S4 None 9 7 -- -- 7 -- 23
25. - 26. Zoltán Hanesz Z9 Gymnázium Poštová 9 8 3 -- 3 -- -- 22
Alica Kačengová S4 None 9 2 4 2 5 -- 22
27. Patrik Lenárt S1 None 6 3 4 1 -- -- 20
28. - 31. Róbert Schönfeld S2 None 9 -- 9 -- -- -- 18
Lucia Leličová S2 None 9 9 -- -- -- -- 18
Katarína Súčiková Z9 None 9 -- -- -- -- -- 18
Václav Krchňák S1 None 9 0 -- -- -- -- 18
32. - 33. Katarína Krajčiová S2 None -- -- 8 -- 9 -- 17
Marek Fedák S2 None 9 1 2 -- 5 -- 17
34. Jana Kížiková S4 None 9 7 -- -- -- -- 16
35. - 36. Dorota Jarošová S2 None 9 5 -- -- 1 -- 15
Vladimír Sabo S3 None 8 3 0 2 2 0 15
37. Vladimír Macko S4 None -- 7 6 -- -- -- 13
38. - 39. Tomáš Daneshjo S2 None -- -- -- 9 -- -- 9
Anton Gromóczki S2 None 9 -- -- -- -- -- 9
40. - 41. Alexandra Repíková S1 None 3 -- -- 2 0 -- 8
Martin Paľko S3 None 6 -- -- -- 2 -- 8
42. Dávid Barbora S2 None 5 -- -- -- -- -- 5
43. - 44. Dávid Chovanec S2 None -- -- -- -- 2 -- 2
Tereza Volavková S1 None 1 -- -- -- -- -- 2
45. Ján Dudič S4 None -- 1 -- -- -- -- 1

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 2. Martin Vodička S4 None 9 9 9 9 9 9 54
Štěpán Šimsa S4 None 9 9 9 9 9 9 54
3. Jakub Šafin S4 None 7 9 9 9 9 9 52
4. Martin Sýkora S4 None 9 9 6 9 4 9 46
5. Miroslav Stankovič S3 None 9 9 9 -- 9 9 45
6. Filip Unoka S4 None 9 9 -- 9 3 9 39
7. - 8. Ľudmila Šimková S3 None 9 9 9 -- 4 4 35
Marko Puza S3 None 7 9 1 -- 9 9 35
9. Žaneta Semanišinová S1 None 9 9 -- 6 -- -- 33
10. Daniel Pišťák S1 None 6 9 -- -- -- 8 32
11. - 12. Ján Dudič S4 None 3 6 9 9 -- 4 31
Filip Hanzely S4 None -- 9 -- 9 4 9 31
13. Henrieta Micheľová S1 None 9 9 -- 2 -- 1 30
14. Viliam Valent S4 None 7 9 -- 9 -- 4 29
15. - 16. Daniel Onduš S1 None 8 9 -- -- -- 1 27
Kristína Mišlanová S1 None 9 9 -- -- -- -- 27
17. František Lami S4 None 8 9 -- 9 -- -- 26
18. - 19. Roman Staňo S2 None 7 9 -- -- -- 9 25
Patrik Lenárt S1 None 6 9 1 -- -- -- 25
20. - 22. Martin Homa S4 None 6 9 -- -- -- 9 24
Soňa Feciskaninová S1 None 6 9 -- -- -- -- 24
Michal Buráň S4 None 8 9 -- -- -- 7 24
23. - 24. Jozef Lukáč S3 None 9 5 7 -- -- 2 23
Alexander Ténai S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 1 -- 4 23
25. Lucia Magurová S4 None 9 9 -- -- 4 -- 22
26. Alexandra Repíková S1 None 2 9 -- -- -- -- 20
27. - 28. Florián Hatala S2 None 9 9 -- -- -- 1 19
Vladimír Sabo S3 None 6 9 -- 1 -- 3 19
29. - 33. Richard Trembecký S4 Fakulta Informatiky Masarykovej Univerzity 9 9 -- -- -- -- 18
Matúš Hlaváčik S4 None 9 9 -- -- -- -- 18
Zoltán Hanesz Z9 Gymnázium Poštová 9 -- 9 -- -- -- -- 18
Dorota Jarošová S2 None 5 9 -- -- -- 4 18
Matúš Porázik S3 None 9 9 -- -- -- -- 18
34. - 36. Jakub Dargaj S3 None 7 9 -- -- -- -- 16
Václav Krchňák S1 None 8 -- -- -- -- -- 16
Josef Svoboda S4 None -- -- -- 9 -- 7 16
37. - 38. Vladislav Vancák S3 None 6 9 -- -- -- -- 15
Lucia Leličová S2 None 6 9 -- -- -- -- 15
39. - 40. Anton Gromóczki S2 None 4 9 -- -- -- -- 13
Róbert Schönfeld S2 None 9 -- -- -- -- 4 13
41. - 42. Martin Rapavý S3 Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta -- 9 -- -- -- -- 9
Alica Kačengová S4 None 4 -- -- -- 4 1 9


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Martin Vodička S4 None 9 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 107
2. Jakub Šafin S4 None 9 9 9 9 9 9 7 9 9 9 9 9 106
3. Miroslav Stankovič S3 None 9 7 8 9 9 9 9 9 9 -- 9 9 96
4. Marko Puza S3 None 9 8 8 9 9 9 7 9 1 -- 9 9 87
5. Žaneta Semanišinová S1 None 9 9 7 9 -- -- 9 9 -- 6 -- -- 76
6. Henrieta Micheľová S1 None 9 7 6 9 2 1 9 9 -- 2 -- 1 72
7. Ľudmila Šimková S3 None 6 9 -- 9 9 -- 9 9 9 -- 4 4 68
8. Filip Unoka S4 None 9 6 8 -- 4 -- 9 9 -- 9 3 9 66
9. Filip Hanzely S4 None -- 7 7 -- 9 9 -- 9 -- 9 4 9 63
10. Matúš Hlaváčik S4 None 9 8 8 9 9 -- 9 9 -- -- -- -- 61
11. - 12. Daniel Onduš S1 None 9 7 0 8 -- -- 8 9 -- -- -- 1 60
Kristína Mišlanová S1 None 9 8 7 -- -- -- 9 9 -- -- -- -- 60
13. - 14. Richard Trembecký S4 Fakulta Informatiky Masarykovej Univerzity 9 9 -- -- 9 9 9 9 -- -- -- -- 54
Štěpán Šimsa S4 None -- -- -- -- -- -- 9 9 9 9 9 9 54
15. Lucia Magurová S4 None 9 8 -- 4 9 -- 9 9 -- -- 4 -- 52
16. Roman Staňo S2 None 9 8 6 -- -- 3 7 9 -- -- -- 9 51
17. - 19. Alexander Ténai S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- -- -- 9 9 9 -- 1 -- 4 49
Jozef Lukáč S3 None 9 4 2 2 9 -- 9 5 7 -- -- 2 49
František Lami S4 None 9 7 -- -- 7 -- 8 9 -- 9 -- -- 49
20. Martin Sýkora S4 None -- -- -- -- -- -- 9 9 6 9 4 9 46
21. Patrik Lenárt S1 None 6 3 4 1 -- -- 6 9 1 -- -- -- 45
22. - 24. Vladislav Vancák S3 None 9 9 1 -- 8 -- 6 9 -- -- -- -- 42
Jakub Dargaj S3 None 9 8 -- 9 -- -- 7 9 -- -- -- -- 42
Florián Hatala S2 None 9 -- -- 9 5 -- 9 9 -- -- -- 1 42
25. Zoltán Hanesz Z9 Gymnázium Poštová 9 8 3 -- 3 -- -- -- 9 -- -- -- -- 40
26. - 29. Michal Korbela S3 None 9 7 8 9 1 -- -- -- -- -- -- -- 34
Martin Rapavý S3 Univerzita Karlova, Matematicko-fyzikální fakulta 8 8 -- -- 9 -- -- 9 -- -- -- -- 34
Václav Krchňák S1 None 9 0 -- -- -- -- 8 -- -- -- -- -- 34
Vladimír Sabo S3 None 8 3 0 2 2 0 6 9 -- 1 -- 3 34
30. - 31. Lucia Leličová S2 None 9 9 -- -- -- -- 6 9 -- -- -- -- 33
Dorota Jarošová S2 None 9 5 -- -- 1 -- 5 9 -- -- -- 4 33
32. - 33. Ján Dudič S4 None -- 1 -- -- -- -- 3 6 9 9 -- 4 32
Daniel Pišťák S1 None -- -- -- -- -- -- 6 9 -- -- -- 8 32
34. - 35. Alica Kačengová S4 None 9 2 4 2 5 -- 4 -- -- -- 4 1 31
Róbert Schönfeld S2 None 9 -- 9 -- -- -- 9 -- -- -- -- 4 31
36. Viliam Valent S4 None -- -- -- -- -- -- 7 9 -- 9 -- 4 29
37. Alexandra Repíková S1 None 3 -- -- 2 0 -- 2 9 -- -- -- -- 28
38. - 41. Peter Kovács S2 None -- 8 7 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- 24
Soňa Feciskaninová S1 None -- -- -- -- -- -- 6 9 -- -- -- -- 24
Martin Homa S4 None -- -- -- -- -- -- 6 9 -- -- -- 9 24
Michal Buráň S4 None -- -- -- -- -- -- 8 9 -- -- -- 7 24
42. Anton Gromóczki S2 None 9 -- -- -- -- -- 4 9 -- -- -- -- 22
43. - 44. Katarína Súčiková Z9 None 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Matúš Porázik S3 None -- -- -- -- -- -- 9 9 -- -- -- -- 18
45. - 46. Marek Fedák S2 None 9 1 2 -- 5 -- -- -- -- -- -- -- 17
Katarína Krajčiová S2 None -- -- 8 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- 17
47. - 48. Jana Kížiková S4 None 9 7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 16
Josef Svoboda S4 None -- -- -- -- -- -- -- -- -- 9 -- 7 16
49. Vladimír Macko S4 None -- 7 6 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 13
50. Tomáš Daneshjo S2 None -- -- -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- 9
51. Martin Paľko S3 None 6 -- -- -- 2 -- -- -- -- -- -- -- 8
52. Dávid Barbora S2 None 5 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5
53. - 54. Tereza Volavková S1 None 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2
Dávid Chovanec S2 None -- -- -- -- 2 -- -- -- -- -- -- -- 2

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Začína letný semester
Už na vás čakajú dve nové série príkladov, ktoré nájdete v novom časopise.
(23. február 2020)

Bude výlet...
...tak hlasujte v ankete o termíne výletu! Bližšie informácie už čoskoro.
(18. november 2019)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.