Poradie seminára STROM, 43. ročník - Zimný semester


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Lenka Hake S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 8 9 0 52
2. Dorota Porubská S3 Gymnázium Leonarda Stöckela 9 9 9 7 9 8 51
3. Norbert Micheľ S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 8 9 7 49
4. Matej Hanus S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 9 9 -- 45
5. - 6. Viktória Brezinová S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 7 9 9 43
Samuel Krajči S4 Gymnázium Alejová 1 8 9 9 9 8 -- 43
7. - 8. Martin Števko S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 8 9 0 42
Radoslav Jochman S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 5 7 1 42
9. Adam Garafa S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 5 -- -- 41
10. Martin Kliment S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 4 0 40
11. Filip Baltovič S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 8 0 -- 38
12. Radovan Lascsák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 -- 9 7 37
13. - 14. Patrik Paľovčík S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- 8 36
Štefánia Glevitzká S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 3 6 9 0 36
15. - 16. Tomáš Chovančák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 6 1 1 35
Timea Szöllősová S3 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 7 -- 6 4 35
17. Oszkár Urbán S1 Gymnázium Poštová 9 9 7 4 5 -- 0 34
18. - 19. Matúš Masrna S1 Gymnázium Poštová 9 7 9 4 4 -- -- 33
Branislav Pastula S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 6 9 -- 33
20. - 22. Filip Csonka S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 8 -- 0 32
Frederik Ténai S2 Súkromné gymnázium Katkin park 2 7 9 3 9 -- 2 32
Róberta Juríková S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 4 8 2 -- 32
23. - 24. Erik Novák S1 Gymnázium Poštová 9 6 9 3 -- 4 -- 31
Tomáš Krupa S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 4 1 4 31
25. - 28. Martin Mihálik S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 9 -- 0 30
Jakub Mičko S1 Gymnázium Poštová 9 8 9 4 -- -- -- 30
Karin Eštoková Z9 Gymnázium M.R. Štefánika Nám. L. Novomeského 4 9 9 3 -- -- -- 30
Ondrej Ovčar S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 -- -- -- 30
29. - 31. Benjamín Mravec S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- -- 28
Miriam Horváthová Z9 Základná škola Komenského 1 7 9 3 -- -- -- 28
Alex Blandón S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- -- 28
32. - 36. Michal Masrna S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- -- 27
Martin Nemjo S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 4 5 -- -- 27
Martin Albert Gbúr S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- -- 27
Gabriela Genčiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- 0 27
Adam Džavoronok Z9 Súkromná základná škola Slobody 1 5 9 4 -- 0 -- 27
37. Alex Gašparíková S2 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 -- 8 -- -- 26
38. - 39. Jakub Farbula S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 1 -- -- 25
Martin Kopčány Z9 Gymnázium Jána Chalupku 3 3 3 -- 6 4 25
40. - 41. Dušan Oberta S3 Gymnázium Školská 7 1 9 5 6 3 -- 24
Timea Jakubócyová S2 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 9 9 3 3 -- -- 24
42. David Šlosar S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 5 -- -- 23
43. - 46. Martin Mičko S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 4 -- -- -- 22
Miriam Magočiová S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 0 -- -- 22
Nicol Kršková S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- 5 -- -- 22
Peter Kochelka S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského 1 9 3 -- -- -- 22
47. Ján Richnavský S2 Gymnázium Poštová 9 1 9 3 8 -- -- 21
48. Zdeněk Pezlar S1 Gymnázium tř. kpt. Jaroše 14 9 -- 0 2 -- -- 20
49. - 50. Lujza Milotová S2 Gymnázium Poštová 9 7 9 3 -- -- -- 19
Matej Tarča S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 1 -- -- -- 19
51. - 55. Martin Šalagovič S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- -- -- -- 18
Michal Vorobel S2 Gymnázium J. A. Raymana 7 6 5 -- -- -- 18
Tomáš Feciskanin S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 0 -- -- 18
Adam Mackanič S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 0 -- -- 18
Ela Vojtková S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 -- -- -- -- 18
56. Matúš Farkaš S2 Gymnázium Alejová 1 8 9 -- -- -- -- 17
57. - 58. Michaela Rusnáková S2 Gymnázium Alejová 1 5 9 -- -- -- -- 14
Martin Andričík S2 Gymnázium Poštová 9 -- 4 2 3 5 -- 14
59. - 60. Ondrej Tomášik S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- 3 4 -- -- -- 11
Kristián Paľuch S2 Gymnázium Poštová 9 9 2 -- -- -- -- 11
61. - 62. Erik Berta S4 Gymnázium Alejová 1 9 -- -- -- -- -- 9
Tamara Timočková S1 Gymnázium Ľudovíta Štúra 26 2 2 0 2 1 0 9
63. Klára Hricová S2 Gymnázium Poštová 9 4 -- 1 1 -- 0 6

  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. - 5. Lenka Hake S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 9 54
Martin Nemjo S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 -- 54
Michaela Rusnáková S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 -- 54
Klára Hricová S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 9 9 -- 54
Jakub Farbula S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 -- 54
6. Matúš Masrna S1 Gymnázium Poštová 9 9 8 9 9 9 -- 53
7. - 8. Norbert Micheľ S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 7 9 6 50
Timea Szöllősová S3 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 9 5 9 9 50
9. Dorota Porubská S3 Gymnázium Leonarda Stöckela 9 9 9 9 9 2 47
10. - 11. Ján Richnavský S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 5 9 -- 46
Karin Eštoková Z9 Gymnázium M.R. Štefánika Nám. L. Novomeského 4 7 9 9 3 9 -- 46
12. - 15. Viktória Brezinová S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 9 -- 45
Matej Hanus S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 9 9 0 45
Michal Masrna S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 9 9 -- 45
Filip Baltovič S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 9 -- -- 45
16. Lujza Milotová S2 Gymnázium Poštová 9 7 4 9 9 9 -- 42
17. Adam Garafa S1 Gymnázium Poštová 9 5 9 9 -- 9 -- 41
18. Timea Jakubócyová S2 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 9 9 9 9 -- 1 38
19. Jakub Mičko S1 Gymnázium Poštová 9 3 7 9 -- 9 -- 37
20. - 26. Filip Csonka S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 -- 9 -- 36
Martin Števko S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 -- -- 9 36
Martin Šalagovič S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 -- 9 -- 36
Tomáš Chovančák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 -- 9 -- 36
Frederik Ténai S2 Súkromné gymnázium Katkin park 2 9 9 9 9 -- -- 36
Gabriela Genčiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 -- 9 -- 36
Róberta Juríková S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 9 9 -- -- 36
27. - 28. Radovan Lascsák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 8 -- 9 -- 35
Radoslav Jochman S1 Gymnázium Alejová 1 9 7 9 1 0 -- 35
29. - 32. Erik Novák S1 Gymnázium Poštová 9 9 7 9 -- -- -- 34
Benjamín Mravec S3 Gymnázium Poštová 9 9 7 9 -- 9 -- 34
Matej Tarča S3 Gymnázium Poštová 9 7 9 9 -- 9 -- 34
Adam Džavoronok Z9 Súkromná základná škola Slobody 1 1 6 9 -- 9 -- 34
33. Tomáš Krupa S3 Gymnázium Poštová 9 9 7 9 -- 8 -- 33
34. Martin Kliment S1 Gymnázium Poštová 9 9 3 9 1 -- -- 31
35. - 36. Martin Mičko S4 Gymnázium Alejová 1 3 9 9 -- 9 -- 30
Martin Albert Gbúr S3 Gymnázium Poštová 9 7 9 9 -- 5 -- 30
37. Alex Blandón S2 Gymnázium Poštová 9 9 6 9 5 -- -- 29
38. - 44. Martin Mihálik S4 Gymnázium Alejová 1 9 -- 9 -- 9 -- 27
Patrik Paľovčík S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 -- -- -- 27
Maximilián Pándy S1 Gymnázium Poštová 9 0 9 9 -- -- -- 27
Miriam Magočiová S3 Gymnázium Poštová 9 9 -- 9 -- 9 -- 27
Štefánia Glevitzká S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 9 -- -- -- 27
Dušan Oberta S3 Gymnázium Školská 7 1 9 8 9 -- -- 27
Alex Gašparíková S2 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 9 -- -- -- 27
45. Zdeněk Pezlar S1 Gymnázium tř. kpt. Jaroše 14 8 -- 9 -- -- -- 26
46. Oszkár Urbán S1 Gymnázium Poštová 9 0 7 9 -- -- -- 25
47. - 48. Miriam Horváthová Z9 Základná škola Komenského 1 0 5 9 -- -- -- 23
Martin Andričík S2 Gymnázium Poštová 9 6 9 3 -- 5 -- 23
49. Branislav Pastula S3 Gymnázium Poštová 9 5 5 5 -- -- 6 21
50. Martin Kopčány Z9 Gymnázium Jána Chalupku 4 5 5 1 -- -- 20
51. - 52. Erik Berta S4 Gymnázium Alejová 1 0 0 9 -- 9 -- 18
Michal Vorobel S2 Gymnázium J. A. Raymana 9 -- 9 -- -- -- 18
53. Samuel Krajči S4 Gymnázium Alejová 1 9 -- -- -- -- 8 17
54. - 55. Samuel Chaba S4 LEAF Academy 0 -- -- -- 9 -- 9
Kristián Paľuch S2 Gymnázium Poštová 9 -- -- 9 -- -- -- 9
56. David Šlosar S2 Gymnázium Poštová 9 2 -- 4 -- -- -- 6


  • ? - úloha je evidovaná ako odovzdaná, no nebola ešte opravená
  • Ročník - Z1 až Z9 zodpovedá 1. až 9. ročníku základných škol, S1 až S4 1. až 4. ročníku stredných škôl (príslušné ročníky osemročných gymnázií analogicky)
Poradie Meno Ročník Škola 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Celkovo
1. Lenka Hake S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 9 8 9 0 9 9 9 9 9 9 106
2. Norbert Micheľ S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 8 9 7 9 9 9 7 9 6 99
3. Dorota Porubská S3 Gymnázium Leonarda Stöckela 9 9 9 7 9 8 9 9 9 9 9 2 98
4. Matej Hanus S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 9 9 -- 9 9 9 9 9 0 90
5. Viktória Brezinová S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 7 9 9 9 9 9 9 9 -- 88
6. Matúš Masrna S1 Gymnázium Poštová 9 7 9 4 4 -- -- 9 8 9 9 9 -- 86
7. Timea Szöllősová S3 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 7 -- 6 4 9 9 9 5 9 9 85
8. Filip Baltovič S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 8 0 -- 9 9 9 9 -- -- 83
9. Adam Garafa S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 5 -- -- 5 9 9 -- 9 -- 82
10. Martin Nemjo S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 4 5 -- -- 9 9 9 9 9 -- 81
11. Jakub Farbula S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 1 -- -- 9 9 9 9 9 -- 79
12. Martin Števko S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 7 8 9 0 9 9 9 -- -- 9 78
13. Radoslav Jochman S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 5 7 1 9 7 9 1 0 -- 77
14. Karin Eštoková Z9 Gymnázium M.R. Štefánika Nám. L. Novomeského 4 9 9 3 -- -- -- 7 9 9 3 9 -- 76
15. - 16. Michal Masrna S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- -- 9 9 9 9 9 -- 72
Radovan Lascsák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 -- 9 7 9 9 8 -- 9 -- 72
17. - 18. Martin Kliment S1 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 4 0 9 3 9 1 -- -- 71
Tomáš Chovančák S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 9 6 1 1 9 9 9 -- 9 -- 71
19. - 22. Frederik Ténai S2 Súkromné gymnázium Katkin park 2 7 9 3 9 -- 2 9 9 9 9 -- -- 68
Róberta Juríková S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 4 8 2 -- 9 9 9 9 -- -- 68
Filip Csonka S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 6 8 -- 0 9 9 9 -- 9 -- 68
Michaela Rusnáková S2 Gymnázium Alejová 1 5 9 -- -- -- -- 9 9 9 9 9 -- 68
23. - 24. Ján Richnavský S2 Gymnázium Poštová 9 1 9 3 8 -- -- 9 9 9 5 9 -- 67
Jakub Mičko S1 Gymnázium Poštová 9 8 9 4 -- -- -- 3 7 9 -- 9 -- 67
25. Erik Novák S1 Gymnázium Poštová 9 6 9 3 -- 4 -- 9 7 9 -- -- -- 65
26. Tomáš Krupa S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 4 1 4 9 7 9 -- 8 -- 64
27. - 29. Patrik Paľovčík S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- 8 9 9 9 -- -- -- 63
Štefánia Glevitzká S4 Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského 9 9 3 6 9 0 9 9 9 -- -- -- 63
Gabriela Genčiová S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- 0 9 9 9 -- 9 -- 63
30. - 31. Benjamín Mravec S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- -- 9 7 9 -- 9 -- 62
Timea Jakubócyová S2 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu 9 9 3 3 -- -- 9 9 9 9 -- 1 62
32. - 33. Lujza Milotová S2 Gymnázium Poštová 9 7 9 3 -- -- -- 7 4 9 9 9 -- 61
Adam Džavoronok Z9 Súkromná základná škola Slobody 1 5 9 4 -- 0 -- 1 6 9 -- 9 -- 61
34. - 35. Klára Hricová S2 Gymnázium Poštová 9 4 -- 1 1 -- 0 9 9 9 9 9 -- 60
Samuel Krajči S4 Gymnázium Alejová 1 8 9 9 9 8 -- 9 -- -- -- -- 8 60
36. Oszkár Urbán S1 Gymnázium Poštová 9 9 7 4 5 -- 0 0 7 9 -- -- -- 59
37. - 39. Martin Mihálik S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 9 -- 0 9 -- 9 -- 9 -- 57
Martin Albert Gbúr S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 3 6 -- -- 7 9 9 -- 5 -- 57
Alex Blandón S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 6 -- -- 9 6 9 5 -- -- 57
40. - 41. Branislav Pastula S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 6 9 -- 5 5 5 -- -- 6 54
Martin Šalagovič S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- -- -- -- 9 9 9 -- 9 -- 54
42. - 43. Alex Gašparíková S2 Gymnázium Grösslingová 18 9 9 -- 8 -- -- 9 9 9 -- -- -- 53
Matej Tarča S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 1 -- -- -- 7 9 9 -- 9 -- 53
44. Martin Mičko S4 Gymnázium Alejová 1 9 9 4 -- -- -- 3 9 9 -- 9 -- 52
45. - 46. Dušan Oberta S3 Gymnázium Školská 7 1 9 5 6 3 -- 1 9 8 9 -- -- 51
Miriam Horváthová Z9 Základná škola Komenského 1 7 9 3 -- -- -- 0 5 9 -- -- -- 51
47. Miriam Magočiová S3 Gymnázium Poštová 9 9 9 4 0 -- -- 9 -- 9 -- 9 -- 49
48. Zdeněk Pezlar S1 Gymnázium tř. kpt. Jaroše 14 9 -- 0 2 -- -- 8 -- 9 -- -- -- 46
49. Martin Kopčány Z9 Gymnázium Jána Chalupku 3 3 3 -- 6 4 4 5 5 1 -- -- 45
50. Martin Andričík S2 Gymnázium Poštová 9 -- 4 2 3 5 -- 6 9 3 -- 5 -- 37
51. Michal Vorobel S2 Gymnázium J. A. Raymana 7 6 5 -- -- -- 9 -- 9 -- -- -- 36
52. Ondrej Ovčar S1 Gymnázium Alejová 1 9 9 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 30
53. David Šlosar S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 5 -- -- 2 -- 4 -- -- -- 29
54. - 55. Erik Berta S4 Gymnázium Alejová 1 9 -- -- -- -- -- 0 0 9 -- 9 -- 27
Maximilián Pándy S1 Gymnázium Poštová 9 -- -- -- -- -- -- 0 9 9 -- -- -- 27
56. - 57. Nicol Kršková S2 Gymnázium Poštová 9 8 9 -- 5 -- -- -- -- -- -- -- -- 22
Peter Kochelka S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského 1 9 3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 22
58. Kristián Paľuch S2 Gymnázium Poštová 9 9 2 -- -- -- -- -- -- 9 -- -- -- 20
59. - 61. Tomáš Feciskanin S2 Gymnázium Alejová 1 9 9 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Adam Mackanič S2 Gymnázium Poštová 9 9 9 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 18
Ela Vojtková S1 Gymnázium Grösslingová 18 -- 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 18
62. Matúš Farkaš S2 Gymnázium Alejová 1 8 9 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 17
63. Ondrej Tomášik S1 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského -- 3 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 11
64. - 65. Tamara Timočková S1 Gymnázium Ľudovíta Štúra 26 2 2 0 2 1 0 -- -- -- -- -- -- 9
Samuel Chaba S4 LEAF Academy -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- 9 -- 9

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..
(20. november 2018)

Nový ročník
Nové príklady a časopis v krásnom skoro jubilejnom 43. ročníku je už na svete, tak počítajte, tešíme sa na pekné riešenia :)
(13. september 2018)

Dobojované :)
Náš letný semester sa skončil. Už je rozhodnuté, kto sa môže tešiť sa sústredko a kto to môže skúsiť zas nabudúce. Tešíme sa na vás v septembri ;)
(27. máj 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresu



Tento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.